У природний заповідник «Розточчя»

Нитка маршруту:

1. Природний заповідник «Розточчя». Ознайомлення із структурою заповідних територій. Огляд інформаційних стендів, метеостанції. Показ декоративних алей тиса ягідного, магоній, альпінарію.

2.  Живий куточок заповідника. Спостереження за оленями, розповідь про їхнє життя в екосистемах Розточчя. Спостереження за фазанами та іншими декоративними птахами, розповідь про особливості їхнього життя і поведінки в природі.

3.  Музей природи. Ознайомлення з особливостями природи Розточчя. Огляд експозиції хребетних і безхребетних тварин, птахів, колекції метеликів і жуків. Розповідь про рідкісні та червонокнижні види рослин та тварин.

4. Короткотривалий відпочинок. Прогулянка алеями заповідника. Огляд мальовничого озера.

5. Орнітологічний заказник «Янівські чаплі». Розповідь про життя птахів на Розточчі. Спостереження за колонією сірої чаплі.

6. Огляд водних об’єктів рибного господарства, Янівського озера та р. Верещиці. Ознайомлення із структурою рибного господарства.

7. Пішохідна екскурсія на Королеву гору Розповідь про заповідне урочище «Королева гора» та віковий розвиток рекреації на Розточчі. Ознайомлення з історичним минулим смт. Івано-Франкове. Огляд панорами селища. 

Додаткова інформація