ПАРК ГЕРОЇВ СТВОРЕНО В РАМКАХ НАВЧАННЯ

Активісти із села Оселя провели клопіткі весняні навчання із вже помітним результатом у рамках проекту «Садово-паркове господарство – перспектива для розвитку власної справи». Учасники проекту протягом квітня–травня навчалися висаджувати декоративні дерева і кущі, щіпи, які служитимуть штамбом для прививання декоративного матеріалу, створили розсадник декоративних рослин, облаштовувати та доглядати газони, проводиться поетапне упорядкування клумб. Усі навчальні експерименти оселівці проводять у новоствореному Парку Героїв Небесної сотні.

Надзвичайно приємно спостерігати як зеленіють перші сходи трави та саджанці в’язів, слив, мигдалю, сакур, магнолій... Прийнялися! laugh

До навчальної групи приєднується багато охочих, особливо молодь, просто попрацювати у парку. Перші результати надихають громаду до подальшого навчання і роботи. Обговорюється чимало нових ідей.

Ідею втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконує ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською РДА і Яворівською районною радою.

Марія МАЛЕЦЬ,

керівник народного театру «Прекотиполе» 

Додаткова інформація