ПРАКТИКУЄМО ЦІКАВИНКИ АКТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

У Новояворівському музеї 29 січня 2017 року відбулася творча зустріч із акторами Першого театру для дітей та юнацтва (м.Львів).
 Театрознавець ЛНУ ім.І.Франка Софія Роса-Лаврентій познайомила учасників із поважною історією Першого театру та зазначила, що «…він зараз формує своє унікальне особливе обличчя серед театрів Львова.

Перший театр зорієнтований на дуже різну вікову категорію глядачів: творить інтерактивні вистави для наймолодших глядачів, шукає свій підхід,запрошуючи до фантастичних пригод дошкільнят і молодшого шкільного віку глядачів, єдиний, напевно, в останні роки піднімає складні проблеми підлітків (і не тільки), такі як наркоманія, підліткова жорстокість...., а також питання голодомору... Театр працює і для дорослого глядача на камерній дорослій сцені, тому на сьогодні є сучасний і цікавий. Тут працює багато молодих, активних, творчих особистостей….».
Серед них саме наші гості – талановиті актори, Наталя Алексеєнко та Дмитро Бартков, які спільно із молоддю театрального колективу «Вишенька» та гостями зустрічі щиро розмовляли на тему акторської майстерності у форматі живої книги. Актори провели тренажі із сценічної мови та акторської майстерності . Справжнім подарунком від Дмитра Барткова для учасників була розіграна моно-вистава за мотивами народної казки «Про Колобка, який нікого не боявся» (автор Ольга Братчук).

Дмитро Бартков – актор Першого театру для дітей та юнацтва, Провідний актор цього театру – задіяний практично у всіх прем’єрах. Працює у виставах для дітей, підлітків і на дорослій камерній сцені театру. Одні з останніх ролей - Ромео в однойменній трагедії В. Шекспіра (вистава для підлітків і дорослих), Ворон у виставі для дітей і підлітків "Маленька Баба Яга", Гордий у виставі для підлітків "Догс", Гаврило у виставі для дорослих "Зерносховище", Цар індійського народу у виставі для дітей і їхніх батьків "Дорога до Різдва".

Наталя Алексеєнко – актриса Першого театру для дітей та юнацтва. Актриса, котра працює у виставах як для дітей, так і для дорослих. Одні з останніх її прем’єр – це роль Маленької Баби Яги у однойменній виставі для дітей і підлітків, Нові у виставі для підлітків "Догс", Машка у виставі для дорослих "Зерносховище", Даринка і Настуня у виставі (для дітей і їхніх батьків) "Дорога до Різдва".

 

 

 

Додаткова інформація