Майстер-клас з рогозоплетіння в НЦ «Мастак»

У новоствореному музеї НЦ «Мастак», що діє на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів 18.03.2015р. відбувся майстер-клас із рогозоплетіння. На запрошення прибули краєзнавці товариства «Гостинець», керівники Народних домів, переможці конкурсу (підтриманого Представництвом DVVInternational в Україні)мікропроектів по створенню мережі Центрів освіти дорослих у Яворівському районі.

Майстер-клас проводила член Спілки майстрів народного мистецтва України, майстер художнього ПТУ № 14 Ганна Мурин. Вона привезла з собою підготовлену до плетіння рогозу, інструменти і гарний настрій. Під її професійним супроводом краєзнавці майстрували з рогози коника. Було цікаво, дуже весело, рогозу переплітали з жартами, вигуками радості від успіху виконаної роботи. Розглядаючи зробленого власноруч коника багато хто признавався, що їдучи на майстер-клас, не вірив, що зможе це зробити. А виготовили справжні шедеври: коників з кучерявими гривками, хвацько задертими головами, пишними хвостами… Організована фотосесія задокументувала етапи виконання роботи, результати і моменти щирого захоплення власними рукотворами.

Учасники заходу оглянули музейну експозицію, відвідали майстерні із виготовлення і розпису яворівської дерев’яної забавки та студію художньої вишивки. Ознайомились з метою і процесом реалізації проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ», який здійснює Гостинець за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації та партнерів Представництва МОМ в Україні, ЗУРЦ та Українського фонду «Благополуччя дітей».

                       

Додаткова інформація