Мікрогрантова програма стартувала

17.03.2015р. відбулась робоча зустріч координаторів проекту “Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі” від ТКЯ «Гостинець та переможцями конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини щодо подальшої діяльності в плані реалізації мікроґрантової програми, що підтримана Представництвом DVVInternational в Україні і спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

 

Переможців конкурсу привітала секретар Новояворівської міської ради Галина Джулай, яка побажала реалізувати проекти настільки успішно, щоб Центри освіти дорослих були цікаві і затребувані мешканцями району. Голова ТКЯ «Гостинець» Наталія Косик наголосила на чинниках досягнення цілей і висловила сподівання на плідну співпрацю між ЦОД, що створюються.

Зустріч відбулась у приміщенні Новояворівського ПК «Кристал», яке надано сесією міської ради ТКЯ «Гостинець» для створення районного Центру освіти дорослих. Директор палацу культури Василь Янчар турботливо організував підготовку приміщення до роботи, привітав присутніх і побажав вдалого старту.

  

 

Додаткова інформація