Хто продовжує навчатись – завжди залишається молодим

8-10 липня 2014 р. відбулося представлення «Стратегії розвитку навчання дорослих у Яворівському районі на 2014-2020 рр.» та семінар з методик навчання дорослих. Заходи проведені спільно із Західноукраїнським ресурсним центром та Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні.

Програма Стратегії створена з метою формування цілісного бачення та визначення напрямків розвитку навчання дорослих на наступні сім років. Передбачено заходи за підтримки з боку Яворівської районної ради та держадміністрації, зокрема відділу культури і туризму, відділу освіти та громадських організацій. Це робочий документ, що передбачає розробку «реалістичної» моделі майбутніх результатів із врахуванням і нейтралізацією чинників зовнішнього впливу, дає змогу впроваджувати, адаптувати або розробляти річні види стратегії у процесі досягнення поставлених цілей. Програма була представлена координатором проекту від ТКЯ «Гостинець» – Лесею Більською та Левком Довганем – координатор проекту від ЗУРЦ.

До створення Стратегії було залучено широке коло фахівців. 

Із вступним словом виступили: Олена Сабірова – директор Представництва DVV International в Україні; Роман Кураш – перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації; Володимир Сичак – заступник голови Яворівськоїрайонної ради; Олена Шматько – завідувачка НМВ ЛОУНБ, координатор РТЦ; Володимир Балух – керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА; Наталія Косик –директор школи, голова ТКЯ «Гостинець»; Марія Марків – директор Яворівської РЦБС відділу культури і туризму Яворівської РДА.

Далі тривав трьохденний семінар з методик навчання дорослих, який провели Левко Довган та Ігор Бущак, тренери ЗУРЦу.

 

Проте праця не завершується тому, що працівники бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівського району Львівської області у рамках даного проекту матимуть змогу подати проектні заявки на участь у мікроґрантовому конкурсі. 

Додаткова інформація