Яворівська забавка прикрасила свято в Старичах

Яворівська забавка

З нагоди загальносільського свята освячення духовного куточка в парку, 8 червня 2014 р. відбулась виставка виробів Навчального центру «Мастак». Як повідомлялось раніше, на базі СЗШ с. Старичі працює навчальна майстерня, в якій майстри відновили давній промисел яворівчан – виготовлення традиційної дерев’яної іграшки.

 В парку презентували свої роботи майстри з художньої обробки дерева Володимир Гузичак та Володимир Мука, майстрині з розпису яворівської забавки – Галина Андрейко та тематичної вишивки Наталя Середа. Веселі пташки, бадьорі коники, забавні гультяї комфортно «почувались» серед літнього різнобарв’я і викликали гарний настрій у гостей. На дерев’яній каруселі кружляли пташки, бігли коники, неслись вершники… Також до теми були вишивані забавки на сувенірних вишивках. А великий дерев’яний коник з возиком на колесах одразу облюбували діти – вони на ньому катались, старались осідлати його, робили пам’ятні фото. І діти і дорослі отримали масу позитивних емоцій, цікавились роботою центру та технологією виготовлення і розпису забавок.

Яворівська забавкаНагадаємо – створення центру «Мастак» організувала ГО ТКЯ «Гостинець» у рамках мікропроекту  «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в межах проекту “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Головними партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, «Західноукраїнський ресурсний центр» та Український фонд «Благополуччя дітей».

  

Яворівська забавка

 

 

 

  

 

 

Яворівська забавка

 

Додаткова інформація