Реалізація проекту: «Створення Центру навчання людей зрілого віку»: 2013 р.

Центр освіти дорослихПри сприянні ТКЯ «Гостинець» мешканці Новояворівська та працівники бібліотек Яворівщини впродовж вересня–жовтня 2013 р. пройшли навчання з «Основ фінансово-юридичної грамотності» й «Основ комп’ютерної грамотності та засобів спілкування через мережу Інтернет» в рамках проекту «Створення Центру навчання людей зрілого віку». Навчання відбулося за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (dvv international) в Україні. Партнерами проекту виступили Яворівська ЦБС, що надала приміщення у бібліотеці-філії для дорослих м.Новояворівська для проведення навчань та Комп’ютерна мережа NeoNet м.Новояворівська, яка забезпечила якісний доступ до мережі Інтернет.

Центр освіти дорослихМета проекту полягає у реалізації принципу навчання впродовж усього життя через створення першого в регіоні Центру освіти. Робота даного центру забезпечує доступ дорослого населення до якісної освіти; спрямування свідомості на самореалізацію і творче застосування власного потенціалу; поліпшення якості життя, збереження і утвердження активної життєвої позиції людей, зміцнення сімейних зв'язків між поколіннями.

Розуміючи важливість освіти дорослих та неформальної освіти, ТКЯ «Гостинець» здійснює заходи, спрямовані на розвиток освіти дорослих та поліпшення професійних навичок як інструменту для посилення участі населення у культурному, соціальному, економічному та екологічному розвитку.

 

Gostynets Komp  18

Gostynets Komp  17

Gostynets Komp  15

Gostynets Komp  13

DSC06304

DSC06303

DSC05793

DSC05791

 

DSC05787

Основи комп'ютерної грамотності ТКЯ "Гостинець"

DSC05666

 

DSC04691

DSC04687

Gostynets Komp  27

DSC06465

DSC05839

Основи комп'ютерної грамотності ТКЯ "Гостинець"

Додаткова інформація