Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

i mg002Товариство «Гостинець» оголошує у смт. Івано-Франкове

Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

До участі у конкурсі запрошуються мешканці населених пунктів, що належать до селищної ради смт. Івано-Франкове та усі охочі.

Умови конкурсу:

  • Надіслати фото, яке відображає явище погоди, стан неба, стихію вогню, води, вітру, землі, що мали місце в нашому регіоні.
  • Світлини із зазначенням назви, прізвища та імені автора, року й місця фотофіксації поросимо надсилати до 20 вересня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
  • Найвдаліші фотографії будуть представлені на виставці «Сила погоди» у смт. Івано-Франкове.

    Детальніше: Фотоконкурс «СИЛА ПОГОДИ»

ЄВРОПЕЙСКА ІНТЕГРАЦІЯ У ДІЇ

Молодь із Яворівщини та ліцею ім.Хелени Мальчевскої із м.Завєрца (Польща) на початку листопада 2015 року провели спільну зустріч у рамках Проекту «Між нами громадянами», що здійснювався в рамках Програми Польсько-Українського обміну Молоддю реалізованого через Народний Центр Культури у Варшаві. Виконавцями виступили ГО Товариство краєзнавців Яворівщини «Гостинець» та Польська організація Товариство Північного Розвитку.

Детальніше: ЄВРОПЕЙСКА ІНТЕГРАЦІЯ У ДІЇ

Діяльність навчального центру «Мастак»

НЦ "Мастак"ТКЯ «Гостинець» спільно з членами громади с.Старичі та Західноукраїнським ресурним центром продовжують роботу, яку започаткували в процесі реалізації проекту «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в рамках проекту “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Головними партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Західноукраїнський ресурсний центр та Український фонд «Благополуччя дітей».

Детальніше: Діяльність навчального центру «Мастак»

Майстер-клас з рогозоплетіння в НЦ «Мастак»

У новоствореному музеї НЦ «Мастак», що діє на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів 18.03.2015р. відбувся майстер-клас із рогозоплетіння. На запрошення прибули краєзнавці товариства «Гостинець», керівники Народних домів, переможці конкурсу (підтриманого Представництвом DVVInternational в Україні)мікропроектів по створенню мережі Центрів освіти дорослих у Яворівському районі.

Детальніше: Майстер-клас з рогозоплетіння в НЦ «Мастак»

Мікрогрантова програма стартувала

17.03.2015р. відбулась робоча зустріч координаторів проекту “Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі” від ТКЯ «Гостинець та переможцями конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини щодо подальшої діяльності в плані реалізації мікроґрантової програми, що підтримана Представництвом DVVInternational в Україні і спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Детальніше: Мікрогрантова програма стартувала

Переможці конкурсу мікропроектів з підтримки навчання дорослих 2015

Визначено переможців конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини для реалізації мікроґрантової програми, що спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Конкурс мікропроектів оголошено Товариством краєзнавців Яворівщини „Гостинець” та відбувається у межах Проекту “Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією і Яворівською районною радою.

Детальніше: Переможці конкурсу мікропроектів з підтримки навчання дорослих 2015

Майстерня традиційних промислів у селі Старичі

10 березня 2015 р. у Старицькій школі при Навчальному центрі «Мастак» відбувся круглий стіл із обговорення теми систематизації виставкових експозицій народного мистецтва та підготовки створеного Майстерні-Музею до відкриття. Учасниками зустрічі були члени ініціативної групи громади села Старичі, краєзнавці «Гостинця», педагоги школи.

 

Детальніше: Майстерня традиційних промислів у селі Старичі

Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи

2-4 березня 2015 р. в рамках проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі» проведено серію семінарів на тему  "Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи".  У трьох семінарах взяли участь 75 учасників – керівники Народних Домів, директори шкіл та керівники бібліотек Яворівського району. Учасники ознайомилися з міжнародним та українським досвідом розвитку освіти дорослих, вивчали потреби громади, отримали знання по створенню та організації роботи центрів освіти дорослих, одержали навики написання проектних заявок.

Проект реалізується Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець»  » у партнерстві із Яворівською районною адміністрацією (відділом культури і туризму та відділом освіти) та Яворівською районною радою за підтримки Представництва DVVInternationalв Україні.

 

Детальніше: Організація роботи Центрів освіти дорослих. Стійкість, якість, перспективи

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ З ПІДТРИМКИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ 2014

Визначено переможців конкурсу мікропроектів від бібліотек, Народних домів та освітніх закладів Яворівщини для реалізації мікроґрантової програми, що спрямована на розвиток ініціатив із навчання дорослих на базі закладів культури і освіти.

Детальніше: ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ З ПІДТРИМКИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ 2014

Хто продовжує навчатись – завжди залишається молодим

8-10 липня 2014 р. відбулося представлення «Стратегії розвитку навчання дорослих у Яворівському районі на 2014-2020 рр.» та семінар з методик навчання дорослих. Заходи проведені спільно із Західноукраїнським ресурсним центром та Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні.

Детальніше: Хто продовжує навчатись – завжди залишається молодим

Основи комп'ютерної грамотності. Продовження

Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» продовжено  навчання основ комп’ютерної та фінансової грамотності у рамках проекту «Освіта дорослих для розвитку: Створення мережі центрів Освіти Дорослих у Яворівському районі Львівської області на базі бібліотек і будинків культури», який фінансується Представництвом DVV International в Україні.

Вітаїмо випусників та бажаємо снига до великих звершень!

 

Детальніше: Основи комп'ютерної грамотності. Продовження

Яворівська забавка прикрасила свято в Старичах

Яворівська забавка

З нагоди загальносільського свята освячення духовного куточка в парку, 8 червня 2014 р. відбулась виставка виробів Навчального центру «Мастак». Як повідомлялось раніше, на базі СЗШ с. Старичі працює навчальна майстерня, в якій майстри відновили давній промисел яворівчан – виготовлення традиційної дерев’яної іграшки.

Детальніше: Яворівська забавка прикрасила свято в Старичах

Основи комп'ютерної грамотності

Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» проведено перший етап навчання основ комп’ютерної та фінансової грамотності у рамках проекту «Освіта дорослих для розвитку: Створення мережі центрів Освіти Дорослих у Яворівському районі Львівської області на базі бібліотек і будинків культури», який фінансується Представництвом DVV International в Україні.

Детальніше: Основи комп'ютерної грамотності

Круглий стіл по підсумках проекту «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка»

DSC06826У Яворівській районній державній адміністрації відбувся круглий стіл по підсумках проекту «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в рамках проекту “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза 2”, який реалізується Представництвом Організації з Міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Детальніше: Круглий стіл по підсумках проекту «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка»

Зустріч краєзнавців Яворівщини "Гостинець" з Яворівською забавкою

майстер-клас Яворівська забавка04 лютого в приміщенні бібліотеки м. Новояворівська відбулось чергове засідання ТКЯ «Гостинець». У теплій, дружній обстановці краєзнавці проаналізували результати роботи організації за попередній рік та окреслили напрямки діяльності на 2014 рік.

Детальніше: Зустріч краєзнавців Яворівщини "Гостинець" з Яворівською забавкою

Реалізація проекту: «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка»: 2013 р.

Навчальний центр "Мастак"У с. Старичі стартував проект «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», що втілюється в рамках проекту“Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Головними партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Західноукраїнський ресурсний центр та Український фонд «Благополуччя дітей».

Детальніше: Реалізація проекту: «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка»: 2013 р.

Реалізація проекту: «Створення Центру навчання людей зрілого віку»: 2013 р.

Центр освіти дорослихПри сприянні ТКЯ «Гостинець» мешканці Новояворівська та працівники бібліотек Яворівщини впродовж вересня–жовтня 2013 р. пройшли навчання з «Основ фінансово-юридичної грамотності» й «Основ комп’ютерної грамотності та засобів спілкування через мережу Інтернет» в рамках проекту «Створення Центру навчання людей зрілого віку». Навчання відбулося за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (dvv international) в Україні. Партнерами проекту виступили Яворівська ЦБС, що надала приміщення у бібліотеці-філії для дорослих м.Новояворівська для проведення навчань та Комп’ютерна мережа NeoNet м.Новояворівська, яка забезпечила якісний доступ до мережі Інтернет.

Детальніше: Реалізація проекту: «Створення Центру навчання людей зрілого віку»: 2013 р.

Реалізація проекту: "Католицька народна школа": 2012-2013 роки.

Європейський досвід засвідчує актуальність навчання дорослих впродовж життя. Саме завдяки налагодженню такої освіти багато країн світу досягли технологічного, соціально-економічного і культурного прогресу. В цьому плані вкрай важлива роль відводиться соціальному і духовному розвитку особистості, що конче потрібний для активної творчості та діяльності в сучасному динамічному житті. Мова йде про постійний, безперервний розвиток людини протягом всього життя.

Детальніше: Реалізація проекту: "Католицька народна школа": 2012-2013 роки.

Реалізація проекту: «Розвиток власної справи у сфері зеленого туризму через навчання дорослих»: 2012 р.

Сучасний економічний стан регіону Розточчя характеризується диспропорційним розвитком та загостреною проблематикою в сільській місцевості. Населення перебуває у скрутному економічному становищі. Для більшості сіл характерні негативні тенденції, серед яких нерентабельне господарство, відсутність необхідної техніки, нераціональне використання земель, відсутність належного державного контролю за ціноутворюючими процесами на сільськогосподарську продукцію, а також значний рівень безробіття. Все це суттєво знижує рівень життя в сільських місцевостях та значно погіршує економічний стан регіону в цілому.

Детальніше: Реалізація проекту: «Розвиток власної справи у сфері зеленого туризму через навчання дорослих»:...

"Розвиток зеленого туризму в Українському Розточі - запорука стійкого розвитку регіону": 2011 р.

За участі НГО «Товариство краєзнавців Яворівщини «Гостинець» та фінансової підтримки Представництва Німецького об’єднання народних університетів (dvv- international) в Україні, у сільських громадах Лелехівки і Верещиці на Яворівщині в рамках проекту «Розвиток зеленого туризму на Розточчі – запорука стійкого розвитку регіону» здійснено навчання активних жителів даних сільських громад. Ця робота була спрямована на розвиток освіти дорослих і удосконалення професійних навичок населення як інструменту зростання якості життя.

Детальніше: "Розвиток зеленого туризму в Українському Розточі - запорука стійкого розвитку регіону": 2011 р.

"Навчання протягом життя":2010 р.

Детальніше: "Навчання протягом життя":2010 р.

«Комплексна мапа Яворівщини»: 2009 р.

(Автор: Більська (Косик) Л.Б. (за підтримки: ТКЯ «Гостинець», Яворівська районна рада).

Детальніше: «Комплексна мапа Яворівщини»: 2009 р.

«Організація виставки «Яворівські барви»: 2009 р.

(за підтримки ТКЯ «Гостинець», Яворівського осередку національної Спілки майстрів народного мистецтва України).

Детальніше: «Організація виставки «Яворівські барви»: 2009 р.

«Постійно діюча фотовиставка «Яворівський вернісаж» : 2009 р.»

(за підтримки Кашубського народного університету (Польща), Народної школи Св. Марії для дорослих (Швеція), ЗУРЦ, ТКЯ «Гостинець»).

Детальніше: «Постійно діюча фотовиставка «Яворівський вернісаж» : 2009 р.»

«Проект з облаштування «Духовні джерела Чернилявського Ліска»: 2009 р.

(за підтримки: ТКЯ «Гостинець», парафіяльної громади).

Детальніше: «Проект з облаштування «Духовні джерела Чернилявського Ліска»: 2009 р.

«Історико-культурний центр – окраса села: 2008 р.»

(за підтримки: Кашубського народного університету (Польща), Народної школи Св. Марії для дорослих (Швеція), ЗУРЦ, місцевого самоврядування, ТКЯ «Гостинець»).

Детальніше: «Історико-культурний центр – окраса села: 2008 р.»

«Зелений клас – новий крок до пізнання природи: 2008 р.»

(за підтримки: Кашубського народного університету (Польща), Народної школи Св. Марії для дорослих (Швеція), ЗУРЦ, ПЗ «Розточчя», ТКЯ «Гостинець»).

Детальніше: «Зелений клас – новий крок до пізнання природи: 2008 р.»

«Підготовка фахових екскурсоводів для супроводу туристичних груп маршрутами Яворівщини: 2007–2009 р.»

(за підтримки: ТКЯ «Гостинець», відділу освіти Яворівської РДА).

Детальніше: «Підготовка фахових екскурсоводів для супроводу туристичних груп маршрутами Яворівщини: 2007–2009...

Додаткова інформація